G7 THIN Q MOBILE KOREA SHOP FAQIA NE FB

Shitet nga: LG G-7 Thin Q 15 Tet 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: LG
Modeli: G7 ThinQ
Lg G7 thin Q super telefon nuk gjendet ne asnje dyqan celularesh super telefon shitet nen kosto per vetem 550 mij lek per me shum na gjeni ne Mobile Korea SHOP ne facebook telefoni eshte i paisur me gomine te tejdukshme ,xham mbrojtes karikues dhe fishe ORIGJINALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim