Lg g4 europian

Shitet nga: Reni 22 Gush 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G4
Shes telefon Lg g4 version europian.Ne gjendje shum te mire perdorimi dhe estetike.Telefon shum i bukur dhe i kendshem gjat perdorimit.Gjithashtu ka n gjendje edhe dy kapak lekure origjinale prej fabrikes si dhe me gjith aksesoret e mundshem.32 giga mermorie,3 giga ram,kamera 16 mp,bateri 3000mh.Cmimi i dikutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim