LG G3 i bardhe D855 10/10 shitet/nderrohet

190 EUR

Shitet nga: G3 29 Mar 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
Shitet lg g3 i bardhe ne gjendje perfekte mbajtur gjithmone me xham dhe cover silikoni modeli europian d855 sapo ka marre androidin e fundit 6.0 16gb 2gb ram ekrani quad hd 5.5 inch quad core 2.5 ghz camerat 13 mpx laser focus dhe 2.1 mpx frontale cel ndodhet ne durres shitet dhe nderrohet cmimi 270 mije lek
Leaflet
Në fillim