shitet tel LG G3

150 LEK

200 LEK

Shitet nga: Dori 07 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
ne gjendje shum te mir pune nuk ka asnje shenje perdorimi ose me sakt vetem 3 muaj . parametrat i ka shum te mira 3 gb ram 32 gb memoria dhe 13 mpx kamera shitet 150 mije lek cmimi i padiskutueshem .
Leaflet
Në fillim