LG G3

12 000 LEK

Shitet nga: lg g3 05 Maj 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 440 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
shitet lg g3 i sapo ardhur ngaa italia
pa shenja perdorimi
shum i mbajtur dhe i pahapur teknikisht
ne gjendje pune shum te mire
Leaflet
Në fillim