LG g3

100 EUR

1 480 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: LG g3 31 Gush 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 480 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
Telefoni ka 16 giga memoria dhe me sked memory kart eshte ne gjendje super
Leaflet
Në fillim