LG G3

180 EUR

Shitet nga: LG 19 Korr 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
SHITET LG-G3 D855 MODELI EUROPIAN I PERDORUR ,MEMORIE 16 GB,RAM 3GB DHE KAMERA 13 MEGA-PIXEL NE GJENDJE SHUME TE MIRE .
Leaflet
Në fillim