OKAZION. LG G3 WHITE

Shitet nga: lg g3 12 Shk 08:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

189 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Lg g3
32Gb
3Gb ram
4G LTE. 2.5ghz
Tel eshte ne gjendje te shkelqyer eshte si i ri nk i gjen dot asnje gervishje. Tel ka ardhur nga amerika 3 jav ka . Hap cdo lloje karte sim dhe punon shum shpejt. Nk ngarkohet kurre. Cmimi pak i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim