LG G3

Shitet nga: oltian 27 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Shes LG G3 D-855 telefoni eshte shum pak i perdorur por i mbajtur mir 32gb memory dhe 3gb Ram.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim