LG G3 + syze vr

Shitet nga: Mario 27 Dhj 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G3
Lg g3 , 3 gb ram , 32 gb rom , 5.5 inch , kllefin mbrojtes "quick circle" dhe syzet Virtual Reality.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim