LG G3

300 LEK

Shitet nga: oltian 27 Dhj 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G3
Shes LG G3 D-855 telefoni eshte shum pak i perdorur por i mbajtur mir 32gb memory dhe 3gb Ram.
Leaflet
Në fillim