LG G3s Gold

Shitet nga: No name 03 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G3 S
Shitet lg g3s ne gjendje pune vtm ka touchin e thyer dhe pjesen e kapakut mbrapa te gerrvishur (GJE QE BEHET).Gjendja 1-10=6 E shes per arsye se kam bler tel tjt.Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim