LG G2 G3 G PRO HTC M7 M8 XPERIA Z .S4.S5

0 LEK

Shitet nga: zp 20 Mar 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
i ri ne kuti paperdorur SONY XPERIA Z ngjyr i zi dhe purple shitet 200 mij lek copa Ekrani 5inç Memoria 16gb Procesori quadcore 1.6ghz Kamera 13megapixel full hd 1980x1080 ...........LG G2 i ri ne kuti ngjyra e bardhe dhe e zeze .. shitet.. 200 mij lek.........EKRANI 5.2INÇ......MEMORIA 32GB....RAM 2.....KAMERA 13MEGAPIXEL FULL HD ......PROÇESORI 2.3GHZ............................i ri ne kuti LG G3 ..ngjyre e bardhe dhe e zeze shitet 250 mij lek..................EKRANI 5.5 INÇ (~538 ppi pixel density).........KAMERA 13 MEGAPIXEL FULL HD........MEMORIA 32GB .....RAM 3GB........PROÇESORI QUADCORE 2.5 GHZ....................i ri SAMSUNG S5 .... 270 mij lek...ngjyra e bardhe dhe e zeze ..............ekrani 5.1 inç..........memoria 16 gb.........ram 2gb...........procesori quadcore 2.5 ghz........kamera 16 megapixel 4k video teknologjia me e mir per momentin............................. ........ .LG G PRO i ri ne kuti ngjyra e bardhe dhe e zeze ...shitet ..170 mij lek..........EKRANI 5.5INÇ.........KAMERA 13MEGAPIXEL FULL HD ..........MEMORIA 32GB.........RAM 2........PROÇESORI 1.7GHZ............... ...............i ri ne kuti HTC ONE M8 ngjyra gri erret dhe ngjyra gold....shitet 250 mij lek..........EKRANI 5INÇ.....MEMORIA32GB....RAM 2GB.....KAMERA MBRAPA 4ULTRAPIKSEL ...KAMERA PARA 5MEGAPIKSEL.....PROCESORI QUADCORE 2.5GHZ........................... HTC ONE M7 GOLD i ri ne kuti shitet 200 mij lek...EKRANI 4.7INÇ....MEMORIA 32 GB......RAM 2GB.......KAMERA 4 ULTRAPIKSEL......PROCESORI 1.7 GHZ.................. ...... ....SAMSUNG GALAXY S3 i ri ne kuti NGJYRE E BARDHE DHE BLU SHITET ............. .......................SAMSUNG GALAXY S4 i ri ne kuti shitet.. 200 mij .....NGJYRE E BARDHE DHE E ZEZE .....EKRANI 5INÇ.........KAMERA 13MEGAPIXEL FULL HD ......RAM 2GB.....MEMORIA 16 GB.......PROCESORI 1.9GHZ...............SHENIM .....TELEFONAT SHITEN NE TIRANE DHE NE FIER
Leaflet
Në fillim