shitet LG G2

17 000 LEK

Shitet nga: miri 26 Korr 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
shitet LG G 2 I BARDHE telefoni nuk esht shum i perdorur ka mbrojtse xhami dhe nuk ka asnjei gerrvishje esht 32g memorja ram 2G cmimi 170 milek
Leaflet
Në fillim