Shiten dy Lg G2 si te rinj!

Shitet nga: arold 19 Dhj 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Tel kane ardhur nga amerika dhe jane version amerikan te zhbllokuar nga fabrika
Cel jane perdorur shume pak dhe jane ne gjendje perfekte funksionale dhe estetike
Te dy cel shoqerohen me kllefa dhe karikus
Vetem njeri nga cel shoqerohet me kuti
Tel shiten te dy se bashku ose ne menyre te vecante
Cmimi 230 mij lek njeri.
nqs blihen te dy se bashku cmimi me i ulet.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim