LG G2

Shitet nga: arber 30 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
Cel eshte ne gjendje perfekte dhe sapo ka ardhur nga Usa.
Cel eshte version amerikan por punon me karta shqiptare.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim