LG G2 d800

Shitet nga: miri 30 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G2
telefoni eshte n gjendje perfekte. http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php. me xham mbrojtes dhe me kapak mbrojtes.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim