LG G2

280 LEK

Shitet nga: arber 30 Nën 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
Cel eshte ne gjendje perfekte dhe sapo ka ardhur nga Usa.
Cel eshte version amerikan por punon me karta shqiptare.
Leaflet
Në fillim