LG G2 LG G PRO XPERIA Z S4 HTC M7 S3

0 LEK

Shitet nga: dr 02 Jan 07:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
i ri ne kuti paperdorur SONY XPERIA Z ngjyr i zi dhe purple shitet 260 mij lek copa Ekrani 5inç Memoria 16gb Procesori quadcore 1.6ghz Kamera 13megapixel full hd 1980x1080 LG G2 i ri ne kuti shitet.. 250 mij lek .....................LG G PRO i ri ne kuti shitet ..230 mij lek .........................HTC ONE M7 GOLD i ri ne kuti shitet 310 mij lek............. SAMSUNG GALAXY S3 i ri ne kuti shitet ..210 mij lek ........................SAMSUNG GALAXY S4 i ri ne kuti shitet.. 310 mij
Leaflet
Në fillim