LG G2 d800

230 LEK

Shitet nga: miri 30 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
LG
Modeli
G2
telefoni eshte n gjendje perfekte. http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php. me xham mbrojtes dhe me kapak mbrojtes.
Leaflet
Në fillim