LG G Flex 2

Shitet nga: LG G Flex 2 25 Qer 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: LG
Modeli: G Flex2
shes lg g flex 2 te zi me ekran te lakuar dhe shum praktik , ne gjendje shum te mire dhe shume i shpejte si telefon me 3 gb ram dhe 16 gb memorje te brendeshme , procesor octa-core , android versioni i ri 6.0.1 (Marshmallow) , kamera 13 dhe 2.1 megapiksel , bateria mban goxha gjate , telefoni eshte pak i perdorur dhe pa asnje gervishtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim