huawei p30 pro..

Shitet nga: alban bejko 17 Tet 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Gjirokastër
Prodhuesi: Huawei
Modeli: P30 Pro
shitet telefoni ne gjendje te shkelqyer,vetem dy muaj I perdorur...asnje gervishje,me xham mbrojtes,dhe siliokone mbrojtes...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim