Hawei p smart +

230 LEK

Shitet nga: Hawei p smart + 12 Sht 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Prodhuesi
Huawei
Shitet Huawei p Smart +
Gjendja 10/10
1 muaj i perdorur.. Telefoni esht bler 310€
Shoqerohet me karikues dhe kufje
Ose nderrohet me telefon tjeter
Per me shum me kontaktoni ne
WhatsApp : 0693997887
Hawei p smart +
0693997887
Leaflet
Në fillim