Huawei Honor 8 dual sim, okazion

12 000 LEK

18 000 LEK

Shitet nga: Doni 25 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Prodhuesi
Huawei
Shitet Huawei Honor 8, ngjyra e zeze. Telefoni eshte hybrid dual sim. Ka dy kamera mbrapa dhe nje para, mjaft cilesore. Procesor Kirin 950 shume i shpejte octacore, 4gb ram dhe 32 gb rom qe shtohet me karte memorje deri ne 128 gb. Me usb otg, fast charging etj.
Leaflet
Në fillim