〽️Shiten huawei te rinj 〽️

500 EUR

Shitet nga: Dd 31 Korr 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Huawei
Shiten huawei mate20 pro dhe Huawei p30 ne super gjendje
Per me shume info : 069 64 12 093
Leaflet
Në fillim