70 mij lek te vjetra HTC ONE M9

Shitet nga: .... Dje 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 9 070 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: HTC
Modeli: One M9
70 mij lek te vjetra HTC ONE M9......me kuti kufje karikus..........ka problem ndizet dhe lexon HTC por nuk vazhdon punen........asnji gerrvishje ekrani dhe kapaket
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim