Htc one ose ndroj me blackberry q10

200 LEK

Shitet nga: Andrea 12 Nën 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
HTC
Modeli
One
Tel esht ne gjenje te mire pa hap mban bateri mire ka vetm nje gervishje te pjesa lart dhe at e kam porosit n ebay do e ndroj.
Leaflet
Në fillim