HTC ONE M8 gold Te Rinj 130 mij lek copa

Shitet nga: ..... Dje 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: HTC
Modeli: One (M8)
EROPEAN PUNOJN 4G LTE ..... HTC ONE M8 te rinj nkuti shiten ne TIRANE 130 mij lek copa ngjyra gri erret dhe gold ...ÇMIMI I PADISKUTUSHEM
....
.........EKRANI 5INÇ.............MEMORIA 16GB ......RAM 2............PROCESORI 2.3GHZ.........KAMERA MBRAPA 4 ULTRAPIKSEL......KAMERA PARA 5 MEGAPIXEL
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim