5cop HTC ONE M8 gold 130mij lek copa

Shitet nga: .... Sot 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 000 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: HTC
Modeli: One (M8)
10cop te rinj nkuti....VERSIONI EUROPEAN PUNON 4G LTE......... HTC ONE M8 .ngjyra gold dhe gri...130mij lek copa......CMIMI I PADISKUTUSHEM......

...
....
.........EKRANI 5INÇ.....MEMORIA 16GB.........KAMERA MBRAPA 4ULTRAPIKSELPIKSEL ...KAMERA PARA 5MEGAPIKSEL.....PROCESORI 2.5GHZ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim