shitet nje sony ercsson

10 000 LEK

Shitet nga: ALBANIANTV FANS 11 Maj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 1 200 LEK / muaj

Leaflet
From
Store
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
Ericsson
Modeli
T39m
sony erisscon eshte ne gjendje te mire pune por e ka ekranin e djgur mund ta nderroni ekranin dhe te vini ekran te ri baterin e ka por karkues nuk ka as kapak
ALBANIANTV FANS
0682651938
Leaflet
Në fillim