OKAZION BLACKBERRY Z10

130 LEK

Shitet nga: BlackBerry 24 Nën 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Komuna
Lushnjë
Prodhuesi
BlackBerry
Modeli
Z10
Shume i paster
Shoqerohet me Karikuesin e vet orgjinal dhe me bateri orgjinale.
BlackBerry
0684666045


WhatsApp:
0684666045
Leaflet
Në fillim