Blackberry passport

420 EUR

Shitet nga: Erdi Kormaku 13 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 6 220 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
BlackBerry
Modeli
Passport
Shitet blackberry passport I zi ne gjendje shume te mire pa asnje gervishtje pasi eshte mbajtur me klluf dhe me shume kujdes.Mundesi nderrimi varet nga celulari tjeter
Erdi Kormaku
+355697061900
Leaflet
Në fillim