BLACKBERRY Passport Gjendje shume te mire

179 EUR

419 EUR

Shitet nga: Kristi 23 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 650 LEK / muaj

From
Store
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
BlackBerry
Modeli
Passport
Shiten BlackBerry Passport te ardhur nga Amerika
i zhbllokuar fabrike punon me cdo karte,te rinj ne qese fabrike

Ngjyra e zeze, ne gjendje shume te mire, si i ri
vjen me karikues dhe fishe origjinale

Telefoni eshte shume i shpejte,kryen cdo funksion me lehtesi per shkak te 3 GB ram qe disponon
Ekrani eshte mjaft i qarte,.4.5 inch Full HD,Super Amoled me tastiere QWERTY
me contrast te larte qe ben ekranin te dallohet shume mire dhe ne diell
Kamera eshte 13 MP ajo parsorja dhe 2 MP ajo mbrapa,ideale per Skype
Memorje 32 Gb,lejon karte memorje deri ne 64 GB
Sistemi i fundit ne treg BlackBerry OS 10.3.2

Detajet:Procesor Quad Core 2.5 Ghz i shoqeruar me 3 GB RAM DDR3
Kamera 13 MP perpara dhe 2 MP mbrapa,Ekrani 4.5 inch

Cel. : 0697685926 vodafone club
Leaflet
Në fillim