Asus zenfone 5 i përdorur

10 000 LEK

Shitet nga: Visi 19 Tet 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Komuna
Vlorë
Prodhuesi
Asus
Telefoni ska asnje difekt ekrani nuk ka asnje gërvishtje, kasa ka disa shenja perdorimi. Memorja 16gb dhe 2GB ram + xham mbrojtës + dy kapak mbrojtës. Shitet per arsye kalimi ne telefon tjetër.
Leaflet
Në fillim