XS Max 64 GB 675mije leke

67 500 LEK

79 000 LEK

Shitet nga: Premium Mobile Sot 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
shitet iphone max 64GB
me garanci 6-muaj nga dyqani Premium Mobile Store
karikues kufje xham gomine -dhurate
paguaje me keste mujore te ulta-aplikim vetem me karte ID
bejme vleresime te celit tuaj dhe ndrrime
follow dua_celulare
kontakt 0694645615
adresa brryli te tirana bank 10 metra nga taxite
Premium Mobile
  Online
0694645615


WhatsApp:
0694645615
Leaflet
Në fillim