IPhone X256GB per jese

Shitet nga: Donald 16 Tet 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone X
Telefoni eshte si i ri 10/10, ekrani me difekt por qe mund te regullohet, kasa si e re bateri kamera dhe pjese nga qarku.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim