Iphone 8 64GB Product RED (Gjendje PERFEKTE!)

259 EUR

399 EUR

Shitet nga: Kristi 01 Mar 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 8
Shitet IPHONE 8 Product RED i APPLE

Ka memorje 64GB Me version te sistemit me te fundit 13.3!
Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje perfekte, PA ASNJE SHENJE PERDORIMI!

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Kristi
  Online
0697685926
Leaflet
Në fillim