IPhone 8 256GB I RI

Shitet nga: Donald 11 Tet 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 6 710 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

420 EUR   500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8
Telefoni eshte i ri i ardhur nga USA dhe zhblokohet me cip. Vetem shitje jo nderrime
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim