SUPER OFERTE IPHONE 8 GOLD -POROSITE TANI ONLINE

32 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: 3V Fejzo Mobile Shop Dje 21:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
3V Fejzo Mobile Shop
IPHONE 7+ SUPER OKAZION NE 3VFEJZO POROSITE TANI 33 000 LEK
SUPER OKAZION SAMSUG NOTE 10- BEJENI TUAJIN SOT 479 EUR
IPHONE 6S+OFERTA OKAZION NE 3V FEJZO-POROSITE TANI 20 900 LEK
SAMSUNG S8+💥 64 GB/4 RAM SUPER OFERTA NE 3V FEJZO 26 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Elbasan
Modeli
iPhone 8
OFERTA PA MBARIM💥IPHONE 8 GOLD💥 64GB .
Produkt Vitrine ,Gjendja 10/10 shoqeruar 6 Muaj Garanci . 😳
Aksesoret xham mbrojtes dhe cover dhurate🥰.

Bejeni tuajin duke e porositur tani online pa humbur kohe😍
Mundesi nderrimi me celularin tuaj egzistues. (Nderrimet Behen prane dyqanit) .🥰

Mund ta blini me keste te ulta mujore prane nesh🥰 👌

🛵Transporti ne te gjithe shqiperine falas 🛵

Mund te Porosisni Online ne nr: 068 275 8000 Whatsapp/Viber
Ne ne instagram : @3vfejzo_elbasan
Adresa: Elbasan ,bulevardi “Aqif Pasha “ perball Coffee House
“ME I MIRI PER ME TE MIRET”


3V Fejzo Mobile Shop
3v Fejzo dyqan aksesoresh dhe shitje celularesh me cmimet me te mira ne treg,cilesi te garantuar dhe garanci maksimale. Transport falas kudo qe ju ndodheni😊
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Elbasan,Bulevardi “Aqif Pasha”perball Coffee House Tregoje në hartë
0682758000
https://www.instagram.com/3vfejzo_elbasan/?igshid=1d4o59mhih7pz
3V Fejzo Mobile Shop
  Online
0682758000
Leaflet
3V Fejzo Mobile Shop
XIAOMI REDMI NOTE 8 OFERTE OKAZION MERRE I PARI 19 900 LEK
IPHONE 8(64 GB NGJYRE GRI) POROSITE ONLINE TANI😳 32 500 LEK
FJALA E FUNDIT E TEKNOLOGJISE IPHONE 11PRO NEW🥰 709 EUR
SUPER OKAZION IPHONE 11 PRO ( 24 MUAJ GARANCI) 879 EUR
Në fillim