OKAZION!! Iphone 8 plus 256GB (Gjendje PERFEKTE!)

519 EUR

Shitet nga: Kristi 04 Sht 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet IPHONE 8 Plus i Zi i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked!

Ka memorje 256GB Me version te sistemit me te fundit 12.4! Vjen me karikues dhe fish origjinale

Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri.

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim