iPhone 8 plus ( Gjendje Shume Te Mire!)

399 EUR

Shitet nga: Kristi 28 Nën 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet IPHONE 8 Plus i Zi origjinal i Apple

Ka memorje 64GB
Me version te sistemit me te fundit 13.2.2! Vjen me karikues dhe fish origjinale!

Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, si i ri. Ekrani perfekt. Jepet me garanci pa asnjelloj problemi.

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim