Iphone 8 plus

75 000 LEK

Shitet nga: Ardit 01 Pri 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Ne gjendje sh te mire
Cmimi i padiskutueshem ka dhe dy muaj garanci pasi eshte blere ne dyqan
Leaflet
Në fillim