Ipone 8 plus 64 gb

650 EUR

Shitet nga: Francesko bali 15 Nën 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 9 620 LEK / muaj

Leaflet
Shitet iphone 8+ black 64gb ne gjendje perfekte. Eshte perdorur shume pak dhe nuk ka asnje shenje perdorimi. Mbrojtur me qese xhami para dhe mbrapa dhe mbrojtur me kase 360•...me kutine karikues origjinal dhe kufjet e paperdorura origjinale( nuk degjoj muzike),2 dite bateri 👍🏻. Telefoni ka garanci nderkombetare apple. Shitet sepse do te blej xs.650 euro 2 vite garanci
Francesko bali
0693127127
Leaflet
Në fillim