IPhone 8 Plus

Shitet nga: iPhone 12 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Lushnjë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 8 Plus
Shitet iPhone 8 Plus . Punon shkelqyeshem . bateria perfekte . Sic shihet ka ekranin e krisur qe mund te rregullohet Leht. Por dhe kshu nuk prish pun ne perdorim . (Mundsi nderrimi) cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim