Shitet iPhone 7 (9/10) bashke me Apple Smart Case

22 500 LEK

25 000 LEK

Shitet nga: cprofessional1 17 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
Bateria e jashtme eshte origjinale e Apple.
Vjen bashke me 2 kasa te tjera dhe koken e karikuesit anglez dhe fishen.
iPhone eshte i sjellur nga Anglia. Gjendja eshte super: 9/10. Vjen dhe me aksesore shtese.
cprofessional1
0688579250
Leaflet
Në fillim