Shesim Ekrane origjinal per cdo lloj iPhone dhe Samsung

3 500 LEK

5 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DR DISPLAY 25 Shk 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
Ekran X-------------150 mije lek
Ekran XS-----------160 mije lek
Ekran XS Max--- 200 mije lek
Ekran XR---------- 100 mije lek
Ekran 11------------130 mije lek
Ekran iPhone 7------ 50 mije lek
Ekran iPhone 7+-----75 mije lek
Ekran iPhone 8-------55 mije lek
Ekran iPhone 8+-----85 mije lek
PER CDO EKRAN MBAHET GARANCI 1 VIT NGA DYQANI
DR DISPLAY
Dr Display, tashmë me një eksperiencë të gjatë në fushën e elektronikës, është i vetmi servis-laborator që ofron shërbimin e riciklimeve të ekraneve smartphone SAMSUNG dhe iPhone. Stafi ynë është i specializuar në ndërrimin dhe riciklimin te ekraneve duke përdorur teknologjinë më të fundit për një shërbim cilësorë dhe të pakonkurueshëm. Secilit prej nesh i ka ndodhur që t'i dëmtohet ose t'i thyhet ekrani i telefonit në momentin më të papërshtatshëm dhe në pamundësi për të blerë telefon të ri. Në këtë rast doni të dini nëse ekrani i iPhonit apo Samsungut tuaj duhet zëvendësuar me nje ekran te ri apo të ricikloni ekranin e thyer ? Ne do t'ju shpjegojmë arsyet se përse riciklimi i ekranit është zgjidhja më e mirë për smartphonin tuaj dhe më ekonomike. Dr Display është laboratori i vetëm në Tiranë i specializuar në riciklimin e ekraneve LCD dhe ekraneve OLED. Edhe pse i thyer, ekrani vlen! Por një smartphone me xham të thyer nuk mund të mbijetojë gjatë. Xhami nuk është thjesht për arsye estetike por për të mbrojtur dy shtresat e tjera të ekranit: Touch Panel dhe Display, të cilat me xham të thyer janë të ekspozuar ndaj lagështirës dhe goditjeve. Nëse je duke përdorur akoma një iPhone 6, 6S, iPhone 7, 7+ apo iPhone X, IPhone XI -iPhone XII pro max ose Samsung S8, S8+, Samsung Galaxy Note 8,9-Samsung Note 20 ultra, Samsung S9, S10 etj ne ju japim zgjidhjen e duhur. Shërbimet tona vlejnë si për riciklimin e xhamit para si dhe për xhamin mbrapa. Kur ekrani i smartphone-it tuaj dëmtohet plotësisht që të vendosësh një ekran të ri kushton deri në 50%më shumë se riciklimi i tij dhe duhet theksuar që jo gjithmonë ekranet e rinj janë të përshtatshëm me smartphonin tuaj. Gjetja e një ekrani me të njëjtin numër serial kërkon më shumë kohë dhe para se sa riciklimi i tij. Akesorë të tjerë për telefona: gjithashtu në dyqanin tonë nuk mungojnë aksesorët e tjerë të nevojshëm për celuarin tuaj si psh wireless charger, power bank, kasa mbrojtëse, bluetooth speaker. Këshilla jonë si specialist është: mos u shqetësoni për ekranin e thyer, dhe mos vononi për të ardhur tek ne. Na kontaktoni në numrin e telefonit dhe emailin: 0694055540; toldialeksi91@gmail.com. Na ndiqni dhe në rrjetet sociale: DR DISPLAY (facebook); doctordisplay.al (instagram)
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Komuna e Parisit Kompleksi "Kika 2" Tregoje në hartë
0694055540
https://instagram.com/doctordisplay.al?igshid=jok76974fui4

Faqa jone ne Instagram

DR DISPLAY
0694055540
Leaflet
DR DISPLAY
Shitet avi ajri profesionale QUICK TR1100 270 EUR
Frigorifer TBK -150grade celcius 750 EUR
Shitet Avi ajri profesionale QUICK TR 1100 220 EUR
Kamera per iPhone 7 7+ X 5 000 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione