Sennheiser Momentum TW

0 LEK

Shitet nga: X Phone Dje 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
Një nga më të mirat në treg si në dëgjim ashtu dhe në të folur..
Të përdorura 120€ ose ndërrohen me..
Huawei Free Buds 3
Huawei Free Buds 2 Pro
Leaflet
Në fillim