iphone 7 okazion

350 EUR

Shitet nga: dario 14 Sht 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
shes iphone 7 okazion roz shume pak i perdorur e shes per arsye mosperdorimi,iphone esht pa i cloud dhe shum i mbajtur
Leaflet
Në fillim