iPhone 7 Gjendje PERFEKTE *** Lexo Njoftimin***

169 EUR

2 500 LEK / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Kristi Dje 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë produkt për 2 500 LEK / muaj

From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhuesi
Apple (Iphone)
Modeli
iPhone 7
Shitet IPHONE 7 i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra JO ME CHIP!! Ka memorje 32GB Me version te sistemit me te fundit 13.1.3!
*** Telefonit nuk i punon butoni home, tek ekrani. Telefoni eshte komplet funksional pervec butonit. Jepet me garanci pa asnjelloj problemi. Cdo gje tjeter punon sic duhet. ***

Vjen me karikues dhe fish origjinale.
Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri.

Per me teper detaje: http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim