iPhone 7 256GB (Gjendje Perfekte!)

299 EUR

Shitet nga: Kristi 30 Gush 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
iPhone 7
Shitet IPHONE 7 i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra JO ME CHIP!! Ka memorje 256GB Me version te sistemit me te fundit 12.4! Vjen me karikues dhe fish origjinale Telefoni eshte ne gjendje PERFEKTE, si i ri. Per me teper detaje: http://www.gsmarena.com/apple_iphone_7-8064.php Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Leaflet
Në fillim